W dniach od 03. do 05. września 2017 roku będą mogli Państwo nieomal całkowicie zapoznać się z branżą ogrodniczą. Najważniejsi nabywcy oraz decydenci z całego świata spotkają się w tym jednym miejscu na spoga+gafa 2017 wśród nich znajdziemy około 25 polskich wystawców. W zeszłych latach na targach tych można było zobaczyć m.in. GARDECO, Wood-Zoo, CELL-FAST, FORUM PLASTIC, PATKAR.

Targi Spoga gafa w Kolonii należą do największych i najważniejszych na świecie imprez ogrodowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. W ubiegłym roku targi odwiedziło 200 tys. zwiedzających, w tym 70 tys. gości z zagranicy. Swoje oferty przedstawiło ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów.

Na wiodących targach branży ogrodniczej znajdziemy wiele: np. wysokiej klasy meble ogrodowe, nowości w dziedzinie sprzętu i maszyn, najnowsze trendy grillowania i wiele wiele więcej. Ponadto jak zwykle nie zabraknie ciekawych prezentacji produktów, niezwykłych wydarzeń i urozmaiconego programu imprez towarzyszących.

Zależy nam żeby jak najwięcej firm polskich dowiedzialo się, że są mile widziani na międzynarodowych targach, nie tylko jako wystawcy ale też jako zwiedzający.

Udział polskich przedsiębiorców we wszelakich wydarzeniach wspomoże ekspansję polskich firm na rynkach zagranicznych. Zwiększenie umiędzynarodowienia polskiej gospodarki oraz zwiększenie eksportu towarów i usług jest najistotniejszym elementem strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju.

Republika Federalna Niemiec pozostaje pierwszym partnerem handlowym Polski. Bilateralne stosunki gospodarcze cechuje duża stabilność oraz wysoki poziom więzi kooperacyjnych pomiędzy firmami z obydwu krajów. W tym kontekście warto w szczególności podkreślić, że 40 tys. polskich przedsiębiorstw eksportuje do Niemiec 6 tys. grup towarów. Dlatego polskie przedsiębiorstwa są istotnym partnerem biznesowym z kazdej branży.

Bezpłatne bilety wstępu dla Państwa są dostępne na stronie spoga+gafa.

Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej materiałów lub informacji, służę pomocą pod adresem E-Mail: dziubam@tema.de

Będziemy bardzo zadowoleni, jesli Państwo skorzystają z udziału w spoga+gafa 2017. Gwarantujemy, ze Państwo wyniosa dużo korzyści biorąc udział w tym miedzynarodowym wydarzeniu.

Życzymy Państwu miłego i udanego pobyt.